Swingers Club Fantasy

Swingers Club Fantasy

v závislosti na akci (+420 604 424 423, +420 722 777 444)
Vstup: v závislosti na akci
FANTAZII SE MEZE NEKLADOU.

Swingers Club Fantasy nabízí všem milovníkům swingers prostor o rozloze přes 300 m2, kde se potkávají nejen páry, které mají rády swingers, ale také samotné ženy, který jsou rády obklopeny muži a chtějí vyzkoušet něco nezapomenutelného. Swingers Club Fantasy nabízí téměř každý den zajímavé akce, které uspokojí všechny, bez ohledu na pohlaví, vyznání či sexuální orientace. Mezi nejoblíbenější akce ve Swingers Clubu Fantasy patří Mega gang bang – show, kandaulistická párty, párty v erotickém prádle, sexy párty nebo change párty – seznam akcí naleznete zde: http://www.swingers-fantasy.cz/akce-klubu/kalendar-akci/. Radovánky si v klubu můžete užít v sedmi místnostech, na baru nebo ve whirpool, která je často plná nahých sexy holek. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, chcete poznat nové lidi a rádi experimentujete – rozhodně musíte navštívit Swingers Club Fantasy. Kromě zábavy, odpočinku, nových přátel, získáte nezapomenutelný zážitek na celý život – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.


Co o sobě Swingers Club Fantasy říká?

Swingers Club Fantasy byl otevřen v prosinci roku 2007. Vše začalo zakoupením sutereních prostor, následovaly projektové práce, řešení dispozic a technologického vybavení. Na vlastní stavbě se podílelo 14 specializovaných firem a trvala 10 měsíců.

Mnohé technologie důležité pro chod clubu jsou skryté v zázemí a patří k těm nejkvalitnějším ve svých oborech. Starají se o příjemné prostředí a nerušenou atmosféru clubu. Vše musí fungovat a mezi nejdůležitější vybavení patří klimatizace, bazénová technologie, ozvučení, videoprojekce, osvětlení…

• Club má rozlohu přes 300 m2, najdete v něm 7 místností a jeho kapacita je pro 50 párů.

• K nejoblíbenějším místům patří vířivka u baru s 36 ° teplou vodou.

• Máme pro Vás i pokoje se zvláštními pravidly. Jedním z nich je pokoj pro páry, které chtějí být sami, využívaný hlavně novými páry. Druhým je dívčí pokoj, kam mohou pouze ženy. Kromě těchto pokojů jsou v clubu ještě další čtyři a hlavní místnost s bohatě zásobeným barem.

• Samozřejmostí jsou sprchy a šatny pro odložení oblečení.

Takže, byla to Mega gang bang párty, kandaulistická párty, párty v erotickém prádle, sexy párty nebo change párty, kterou jste ve Swingers Club Fantasy navštívili? Skvělé, že :)? Odpočinuli jste si, poznali jste nové přátele, užili jste si zábavu a nezapomenutelné zážitky, jejichž součástí byla nejedna sexy holka a nejedna erotická masáž? Sexy holky do Swingers Club Fantasy chodí opravdu hodně a často – bez ohledu na to, jaká akce se ve Swingers Club Fantasy koná. Pokud jste nenavštívili párty v erotickém prádle, tak doporučujeme. Komu by se nelíbila spousta sexy holek v sexy erotickém prádle, které jsou na stejném místě, ve stejný čas a ze stejných důvodů, jako vy :)? Pokud jste zrovna neměli náladu na dovádění se sexy holkami, tak věříme, že jste si užili relax ve whirpool (za předpokladu, že jste se nerozhodli užívat ve whirpool se sexy holkami) nebo si dali něco dobrého k pití na baru. Dejte nám vědět, jak a s kým jste si návštěvu Swingers Club Fantasy užili :).

Stále nejste unaveni a máte náladu si i dále dopřávat doteků od sexy holek? Chcete vyzkoušet nový podnik a poznat nové sexy holky, které se Vás budou dotýkat po celém těle? Rádi byste, aby to byly opravdové sexy modelky, které jsou mladé, pružné a velice, velice šikovné? Rozhodně musíte navštívit nejlepší erotické masáže v Praze – Sexy Ladies Prague! Sexy holky ze Sexy Ladies Prague Vám nabídnou hned několik možností, jak si užít jejich společnosti – od klasické erotické masáže, přes 4ruční masáž, až po masáž s názvem „secret dream“, která je plná překvapení a na kterou nikdy nezapomenete :). V Sexy Ladies Prague naleznete opravu hodně sexy mladých holek, takže si zde svou masérku vybere opravdu každý. Pokud nemáte čas, můžete si objednat masáž na půl hodiny – stejně tak si můžete objednat masáž na hotel, pokud nechcete nikam jezdit. Věříme, že přítomnost jakékoliv sexy holky ze Sexy Ladies Prague, pro Vás bude orgasmickým zážitkem. A to doslova :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *