STEAMPUNK PRAGUE

STEAMPUNK PRAGUE

denně 18:00 – 6:00
Vstup: zdarma
PRAŽSKÝ MAJÁK ZÁBAVY!

STEAMPUNK PRAGUE – music bar, koktejlový bar a restaurace – vše na jednom místě, vše na jedné z nejvíce párty ulic v Praze. V posledních letech je STEAMPUNK PRAGUE považován za jeden z nejlepších barů a koktejlových barů v Praze, kde se odehrávají ty největší párty, které trvají do ranních hodin. Skvělý DJs, výborné jídlo, nejlepší drinky od nejlepších barmanů z Prahy, krásné číšnice, milý lidé a nezapomenutelné párty na dvou patrech v ulici V kolkovně. Nemusíte se bát, do STEAMPUNKU nechodí punkeři, ale můžete zde potkat spoustu významných a krásných lidí, kteří si návštěvu STEAMPUNKU užívají :). Ve STEAMPUNKU se pořádá spousta akcí, které jsou plné mladých lidí a zejména sexy holek, které předvádí taneční nadání na parketu nebo svou výdrž v pití koktejlů na baru. Navštívíte-li Prahu, je povinností navštívit STEAMPUNK na nejvíce párty ulici v Praze – nepochopíte, jak moc si svou návštěvu ve STEAMPUNKU užijete – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.


Co o sobě STEAMPUNK PRAGUE říkají?
Vítejte ve STEAMPUNK PRAGUE!

Ocitli jste se ve světě fantasy, plném technologie založené na páře jako hlavním zdroji energie. Stylová restaurace pro milovníky a vyznavače steampunku se stane vaším útočištěm z reálného světa.

Bar ve stylu steampunk se nachází v centru Prahy. Dostanete zde vše od snídaňového chodu až po koktejl v ranních hodinách. Steampunk není jen styl. Je to způsob přemýšlení.

Měli jsme pravdu, že STEAMPUNK PRAGUE je jeden z nejlepších barů a koktejlových barů, které jste kdy navštívili? Nedivíme se Vám, STEAMPUNK PRAGUE prostě dokonalý je! Nádherný interiér podniku ve spojitosti s vtipnými barmany, sexy číšnicemi, skvělou muzikou, chutným jídlem a koktejly, dávají místu kouzlo, které z každého večera udělají nezapomenutelný mejdan. Je jedno, zda jste do podniku přišli neprodleně po otevírací době nebo těsně před zavírací dobou – podnik je oblíbený mezi čechy i turisty, takže je zde plno od začátku do konce. I přes to nemáte problém si sednout, když potřebujete a ani problém slyšet to, co slyšet chcete – když chcete :). Dvě patra plné párty – no, budeme rádi, pokud nám dáte vědět své pocity z návštěvy STEAMPUNK PRAGUE – těšíme se na ně :).

Máte chuť pokračovat v párty dále, protože den ještě neskončil? Přemýšlíte kam jít a rádi byste navštívili i nějaký párty house, který se nenachází v ulici V kolkovně nebo v ulici Dlouhá, protože ty už jste navštívili všechny? Máme pro Vás tip! Co takhle DUPLEX na Václavském náměstí? Club DUPLEX, který je umístěn na střeše v šestém a sedmém patře budovy na Václavkém náměstí, kde si přes den můžete vychutnat famózní jídlo a večer můžete navštívit párty v jednom z nejexclusivnějších klubů v Praze. Čtyři bary, skvělý zvuk, světla a vysoce profesionální personál – i to jsou důvody, proč byl DUPLEX oceněn členstvím v The Word’s Finest Clubs! DUPLEX club je navržena jako velká skleněná kostka, ze které je kouzelný výhled na krásy matičky Prahy. Takže ANO, přesně tak – přemýšlíte-li kam dále jít, DUPLEX je to správné místo!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *