Salon Chilli – erotické masáže Praha

Salon Chilli – erotické masáže Praha

Po – Pá 10:00 – 22:00 a So, Ne 12:00 – 22:00
Vstup: zdarma
MASÁŽE S KAPKOU PEPRNOSTI!

Salon Chilli poskytuje vše, co si pod slovem masáže představíte. Stejně jako u všech intimních masáží je důležité se ujistit, že jste v bezpečí, čistém prostředí a ve zkušených rukou, abyste mohli zažít doposud tu nejlepší masáž. Naše rozsáhlá nabídka masáží pro dospělé Vám zaručeně zlepší náladu a výsledkem je, že budete odcházet s jedinečným zážitkem, při kterém si odpočinulo nejen Vaše tělo ale i mysl. Nabízí svým návštěvníkům krásné, útulné prostředí a přátelskou atmosféru s velkými možnostmi relaxace. Od celotělové erotické masáže, tantrické, body to body masáže , 30 min. intenzivní masáž penisu až po reflexní masáže. K tomu nesmí chybět pro klienty něco peprnějšího navíc, jako je footjob, BDSM masáž, masáž prostaty či flirt dance. Zkrátka máme pro každého něco :). Na své si také příjdou páry, na které se specializujeme a Ti si mohou k tomuto nevšednímu společnému prožitku zvolit, zda se chtějí svěřit do rukou masérky či maséra. Nesmíme zapomínat ani na ženy samotné, na které jsou připraveni naši neodolatelní a empatičtí maséři. To vše a něco navíc se dozvíte na www.chillisalon.cz/masaze

Ať už si v Salonu Chilli vyberete jakoukoliv možnost, slibujeme bezkonkurenční erotickou masážní zkušenost v Praze, na kterou nikdy nezapomenete.

Všechny fotografie našich masérek jsou reálné, aktuální a bez jakýchkoliv retuší.
Můžete si být tedy jisti, že slečna na fotografii je skutečně ta samá, kterou uvidíte při osobním setkání. Nikdy nepoužíváme falešné fotografie, už to by byl pro nás krok k nedůvěře a klamání klienta.

Ke tomu nejlepšímu prožitku je potřeba využít toho správného místa. Salon Chilli poskytuje tu nejkvalitnější masáž, masérky pracují v útulném a čistém prostředí, veškeré fotografie jsou skutečné a vše je při maximální diskrétnosti klienta. Uvědomte si, že se chystáte na novou životní zkušenost, jejíž výsledek Vám otevře vaši mysl a Vaše tělo bude poté vnímat tento druh erotiky jako něco nádherného a pozitivního. Jediné, co Vám chybí je zavolat našim slečnám recepčním na tel. +420 722 068 519 nebo přes online chat přímo na našich stránkách www.chillisalon.cz a ty se ujmou veškerého případného stresu, spojeného s objednávkou. Pak už se jen uvolníte, zatímco Vaše masérka Vás dostane do tajů neuvěřitelného zážitku v Salonu Chilli.

Celotělová erotická masáž
Hledáte masérky, které jsou při masáži zcela nahé? Salon Chilli nabízí krásné masérky, které jsou vyškolené a natěšené předat dál své smyslné umění v podobě celotělové erotické masáže www.chillisalon.cz/cenik o může být smyslnější nebo osvobozující než pocit nekonečné fantazie, která se Vám spustí při pohledu na nahé, lesklé tělo masérky v odrazu zrcadel při plápolajících svíčkách kolem Vás a odpočinkové hudbě. Masérka Vás dokonale masíruje pomocí celého svého těla, veškerý stres a napětí se tak uvolní a nabudete nových sil. Dopřejte si stav čisté blaženosti a zažijte nádherné pocity v naprostém soukromí.

Body to body masáž (tělo na tělo)
Zažijte tu nejsmyslnější masáž, kterou může Salon Chilli nabídnout. Masáží Body to body (tělo na tělo) se rozehřeje každý centimetr Vašeho nahého těla a po této zkušenosti se na ni stanete být závislí. Už jen ta představa, kdy překrásná masérka, kterou jste si sám vybral, Vás hýčká celým svým naolejovaným tělem, ve světle svíček a při poddajné relaxační hudbě. Vaše masérka využije teplého masážního oleje, aby si celá lehla na Vaše nahé tělo a vzrušovala každým svým dotykem. Kontakt celých Vašich těl, způsobuje neuvěřitelně smyslnou atmosféru a pomalu se začíná uvolňovat tok energie.

Zažijte masáže v Salonu Chilli bez jakýchkoliv výčitek!

Pro ty, kdo hledá a upřednostňuje službu na úrovni. Nepatřete mezi ty, kteří naletí na inzerát a střet s realitou je návštěva ponurých, špinavých bytů, kteří se tváří a lákají na erotickou masáž! Zaručujeme nejvyšší standard a k tomu patří i prostory, ve kterých se nacházíme. Spodní patro, kde se nachází lobby bar a krb, je možné využít na rozlučky se svobodou, narozeniny, business jednání a je Vám plně k dispozici k příjemnému posezení a drinku před či po masáži. V horním patře se nachází 4 luxusní, moderní masážní pokoje, každý se svou sprchou. V neposlední řadě se nacházíme v diskrétní lokalitě na Praze 8 – Karlín, který je snadno dostupný. www.chillisalon.cz/kontakt

Co je lepší, než když při příchodu do pokoje Vám bude nabídnut načechraný ručník a nápoj?
V Salonu Chilli klademe obrovský důraz na péči o zákazníky a kvalitu masérek.

Jak se na masáž do Salonu Chilli objednat?

Vše děláme tak, bychom zajistili maximální efektivitu, diskrétnost a vynikající služby našich masérek a k tomu všemu je nedílnou součástí i samotný recepční tým, který se o vše postará.
Chcete-li zažít smyslnou masáž celého těla, postupujte podle níže uvedených kroků nebo nám zavolejte na číslo +420 722 068 519 a my se ujmeme veškeré organizace za Vás.

1. Vyberte si masérku/maséra
Máme velký tým, který Vám průběžně odhalujeme. Dámy jsou vyškolené, abychom zajistili, že získáte tu nejlepší erotickou masáž v Praze. Podívejte se na www.chillisalon.cz/chilli-maserky na jednotlivé profily a zjistěte více o nich a masážích, které nabízejí. Prohlédněte si celou galerii masérek a vyberte si tu pravou.

2. Zvolte druh masáže
Každá naše masérka umí a nabízí oba typy erotických masáží. Pokud byste chtěli získat další informace o erotických masážích, které nabízíme, podívejte se na www.chillisalon.cz/masaze . Stačí kliknout na každou z nich pro úplný popis, což Vám usnadní výběr. Pokud byste si nevěděli rady, stačí zavolat na +420 722 068 519a slečna recepční Vám velice ráda doporučí to nejlepší, dle Vašich požadavků a potřeb.

3. Proveďte rezervaci
Jakmile se rozhodnete pro masérku a druh masáže, který chcete, jednoduše kontaktujte náš tým přátelských recepčních a telefonicky na čísle +420 722 068 519, e-mailem na info@chillisalon.cz nebo prostřednictvím našeho online chatu přímo na stránkách www.chillisalon.cz
Přijímáme rezervace také přes Whats App a SMS, pokud upřednostňujete tuto formu komunikace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *