Phenomen Music Bar

Phenomen Music Bar

Ne – St 18:00 – 2:00 a Čt – So 18:00 – 4:00
Vstup: zdarma
JSI PHENOMEN?

Phenomen Music Bar je jeden z mála klubů, které se nenachází v centru Prahy a který se řadí mezi nejlepší kluby v Praze. Phenomen Music Bar je jeden z nejlepších music barů v Praze, kde kromě výborných drinků, skvělé muziky a sexy holek, můžete ochutnat výbornou gastronomii. Phenomen Music Bar je jeden z těch klubů, kde otevřený parket obepínají tesané sloupy z masivního kamene, které jsou doplňovány moderním designem klubu. Phenomen Music Bar nejsou pouze skvělé koktejly, ale i velké množství kvalitních vín, výběrového čepovaného piva a výborných pokrmů, které Vám v klubu připraví až do brzkých ranních hodin. Pokud se Vám nechce cestovat do centra Prahy nebo hledáte moderní podnik, kde hrají skvělý DJs, mají výborné jídlo, kvalitní víno a pivo a jedny z nejlepších koktejlů v Praze – rozhodně navštivte Phenomen Music Bar na Praze 5! Spousta sexy holek, které Phenomen Music Bar navštěvují, bude pro Vás už jen příjemným bonusem – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.


Co o sobě Phenomen Music Bar říkají?

Music bar PHENOMEN – hvězda noční zábavy, která nabízí nejen jedinečnou atmosféru místa klubového prostředí, ale i kvalitní gastronomii.

Otevřené prostory vynesené historickými klenbami podepřenými tesanými sloupy z masivního kamene v kontrastu s moderním designem tvoří unikátnost tohoto interiéru. Gastronomie na kvalitativně vysoké úrovni za dostupné ceny se zvýhodněnými variantami pro skupinové rezervace.

Autorské koktejly renomovaných barmanů, stejně jako klasické drinky z nejlepších surovin, výběr čepovaných prémiových piv přímo z proskleného sklepa, a v neposlední řadě zajímavý vinný lístek s možností ochutnat různé značky a ročníky Champagne. Součástí gastronomie jsou samozřejmě i výborné pokrmy s netradiční prezentací umožňující více hostům sdílet chuťové variace a to až do ranních hodin.

Programová část music clubu je teamově připravována pod záštitou produkčního tak, aby bylo servírováno to nejkvalitnější z klubové scény i další zábavy.

Zázemí celého centra Na Verandách umožňuje pořádání firemních i privátních akcí až do kapacity osmi set hostů, kteří mohou okusit různé druhy gastronomie ve třech nezávislých, avšak vzájemně propojených patrech společně s music clubem, restaurací Potrefená husa Na Verandách a společenskými prostory Paspova sálu. Při exkluzivitách všech zmíněných prostor není účtováno žádné nájemné a klient hradí pouze rozsah sjednaných gastronomických služeb!

Ochutnali jste něco z degustačního menu, z výběrového piva nebo výběrového vína? Potkali jste v klubu sexy holky, které Vám v noci nedali spát? Líbil se Vám designový prostor v kombinaci s masivními sloupy, které obepínají parket? Věříme, že jste v podobném klubu ještě nebyli a že na návštěvu Phenomen Music Baru budete ještě dlouho vzpomínat. Nedivíme se Vám – Phenomen Music Bar je opravdu fenomenální a my budeme velice rádi, dáte-li nám vědět, jak se Vám v Phenomen Music Baru líbilo. Kdo z nás by nechtěl být PHENOMENální? 😉

Stále nemáte dost a Vaše nohy se i nadále pohybují do muziky a i vy máte chuť na pár dalších koktejlů – co takhle zajít do nejvíce párty ulice v Praze? Co více – co zajít přímo do jednoho z nejlepších pražských klubů, který je plný úžasných lidí (barmanů, číšnic a hostů)? Tam, kde Vám zahrají DJs až do ranních hodin, kde Vám umíchají ty nejchutnější koktejly, odkud se Vám nebude chtít jít domů a kam chodí a kde vlní svými zadky ty nejvíc sexy holky z Prahy? Jasně, navštivte STEAMPUNK PRAGUE – klub, který se nachází kousek od Staroměstském náměstí – v ulici V kolkovně! STEAMPUNK PRAGUE je klub, kde v přízemí můžete s přáteli nerušeně popíjet a v podzemí si užít ty nejžhavější párty v Praze! Pokud navštívíte STEAMPUNK PRAGUE – poznáte nejen sexy holky, ale i to, co znamená zažít pravou pražskou párty ;).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *