Masáže Luxury

Masáže Luxury

po domluvě (+420 605 958 304)
Vstup: zdarma
VAŠE SPOKOJENOST = NÁŠ CÍL ;)!

Masáže Luxury – výstižný název pro jedny z nejlepších erotických masáží v Praze, kde pracují mladé, pružné a velice sexy holky, které pro Vaší spokojenost = jejich cíl, udělají téměř cokoliv. Masáže Luxury jsou dokonalým místem pro relax, kde si ve společnosti Vámi zvolených sexy holek dopřejete nezapomenutelný zážitek. A to hned od začátku při společné sprše, při výměně společných doteků, při autoerotice, až po vyvrcholení, o které se postará Vaše sexy holka – masérka ;). Pokud Vám jedna nestačí a rádi byste něco víc, vyzkoušejte lesbi show, kde se o Vás budou starat dvě sexy holky, které si s Vámi budou hrát, budou vyžadovat Vaše doteky a uspokojování, dle pravidel, a které se postarají o Vaše plné uspokojení – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.


Co o sobě Masáže Luxury říkají?

Zveme Vás do diskrétního salónu na Praze 2 I. P. Pavlova. U nás si můžete dopřát celkovou relaxaci a erotiku. Nabízíme erotické masáže, tantra masáže a Nuru masáže celého těla (hlava, šíje, krční páteř, záda, ruce, nohy), také masáž třísel. Masérky Vám nabídnou masáže tělo na tělo, prsní masáž, masáž prostaty, společnou sprchu (Aqua masáž), autoerotiku a vzájemné doteky masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením.

Naše masérky každému zákazníkovi dopřejí kvalitní erotikou masáž celého těla. Jste unavení po práci a potřebujete si odpočinout, odbourat stres a zažít něco nevšedního? Spojte příjemné s užitečným a dopřejte si u nás erotickou masáž. Záleží na Vás, zda si chcete při masáži povídat nebo jen odpočívat.
Na rozdíl od privátu Vám masáž přijde procítěnější, kdy doteky masérek s Vaším tělem dokáže divy. Masáže provádíme rukama a tělem, zjistíte, že kouzlo eroticky nabité masáže není v sexu, ale v dotyku.

Snažily jsme se pro Vás vytvořit ideální prostředí pro erotické masáže. Můžeme Vám nabídnout 3 útulné pokojíčky. Masírujeme na velkých masážních podložkách 2 metry na 2 metry, které jsou vyhřívané. Pomoci tlumeného osvětlení, svitu svíček a doprovodu relaxační hudby si u nás masáž určitě užijete. Je možné u nás zakoupit i dárkové poukazy na erotickou masáž.

Nejsme privát a za žádných okolností nenabízíme klasický nebo orální sex. Je to bez výjimky! Vyhrazujeme si právo, kdykoli odmítnout jakéhokoli klienta, jehož záměrem a chováním porušuje naše pravidla.

Jednoznačně jedna z nejlepších erotických masáží, které jste kdy zažili, že? Jak probíhalo uspokojování potřeb – oboustranně ;)? Líbilo se Vám, když po Vás klouzali krásná prsa sexy holek nebo se Vám více líbili něžné doteky, které masírovali každou část Vašeho těla? Sexy holky Vám rozhodně nebudou určovat počet vyvrcholení, protože Vaše spokojenost je jejich hlavní cíl :). Nádherné prostředí a sexy holky, jak lépe pojmenovat erotické masáže, než právě Masáže Luxury? Věříme, že jste si svou erotickou masáž v Masáže Luxury opravdu užili – pokud ano, budeme rádi, když nám povíte, jaká sexy holka byla tou, která vám plnila Vaše tajná přání :).

Stále nejste unaveni a máte náladu si i dále dopřávat doteků od sexy holek? Chcete vyzkoušet nový podnik a poznat nové sexy holky, které se Vás budou dotýkat po celém těle? Rádi byste, aby to byly opravdové sexy modelky, které jsou mladé, pružné a velice, velice šikovné? Rozhodně musíte navštívit nejlepší erotické masáže v Praze – Sexy Ladies Prague! Sexy holky ze Sexy Ladies Prague Vám nabídnou hned několik možností, jak si užít jejich společnosti – od klasické erotické masáže, přes 4ruční masáž, až po masáž s názvem „secret dream“, která je plná překvapení a na kterou nikdy nezapomenete :). V Sexy Ladies Prague naleznete opravu hodně sexy mladých holek, takže si zde svou masérku vybere opravdu každý. Pokud nemáte čas, můžete si objednat masáž na půl hodiny – stejně tak si můžete objednat masáž na hotel, pokud nechcete nikam jezdit. Věříme, že přítomnost jakékoliv sexy holky ze Sexy Ladies Prague, pro Vás bude orgasmickým zážitkem. A to doslova :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *