Hangar Bar Praha

Hangar Bar Praha

Ne – Út 17:00 – 4:00 a St – So 17:00 – 6:00
Vstup: zdarma
UŽ VÍTE, KAM DNES POLETÍTE?

Hangar Pilot’s Lounge a Hangar club, to jsou nejen skvělé párty v centru Prahy, ale také unikátní prostor pro posezení s přáteli nad šálkem kávy a nad vybranými pokrmy od šéfkuchaře. V horním patře – Hangar Pilot’s Lounge, můžete obdivovat nejen sexy holky v kostýmkách servírek, ale i unikátní interiér, jehož doménou je trup letadla Clipper. Ve spodním patře – Hangar Club, můžete nejenom vlnit svými těly se sexy holkami, které podnik rády a často navštěvují, ale můžete zde také obdivovat i prvky interiéru, které jsou v podobě leteckých motorů za bary. V Hangar Clubu můžete očekávat divokou atmosféru a show, která probíhá každý den a o kterou se starají barmani. Hangar bar Praha je více, než jen Lounge a club – v podniku si můžete objednat i let soukromím letadlem nebo vrtulníkem – stejně tak i projížďku v CADILLAC DEVILLE z roku 1962 – nejlepší způsob, jak do Hangar Baru přijet stylově – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.


Co o sobě Hangar bar Praha říká?

Hangar Bar Praha je stylový podnik s originální atmosférou letectví 40.- 60. let minulého století. Snoubí se zde krása a styl průkopnické letecké společnosti PAN AM, což vyjadřuje horní patro podniku s názvem Pilot’s Lounge a zároveň nespoutanost pilotů kaskadérů a vojenských pilotů zasazených do prostředí Hangar Clubu, který naleznete v dolní části podniku. Hangar Bar Praha nabízí klidné posezení u koktejlu a jídla nebo divokou atmosféru a show do pozdních ranních hodin. Hangar Cocktail Bar, Music Club a Restaurant naleznete v oblíbené čtvrti koktejlových barů v Dušní ulici číslo 9 na Praze 1.

Tak jaká byla projížďka v CADILLAC DEVILLE z roku 1962? Nechali jste se jím přivézt do Hangar Baru nebo jste se projížděli Prahou – v ranních hodinách – po návštěvě klubu :)? Věříme, že jste si projížďku a návštěvu klubu užili. Víme, že v Hangar baru jsou úžasné párty, které jsou plné sexy holek, skvělé muziky, unikátního interiéru a odkud můžete odjet nevšedním způsobem. Jaký koktejl byl v Pilot’s Lounge Váš nejoblíbenější, kolik jste si ho natankovali do nádrže a jak lehce se Vám po návštěvě Hangar baru ráno vzlétalo z postele? Nebo pro Vás byla postel přistávací dráhou ve společnosti některé ze sexy holek z Hangar baru :)? Dejte nám vědět – jsme zvědaví, jak se Vám – pilotům – v Hangar baru tankuje :).

Máte chuť pokračovat v párty dále, protože den ještě neskončil? Přemýšlíte kam jít a rádi byste navštívili i nějaký párty house, který se nenachází v ulici V kolkovně nebo v ulici Dlouhá, protože ty už jste navštívili všechny? Máme pro Vás tip! Co takhle DUPLEX na Václavském náměstí? Club DUPLEX, který je umístěn na střeše v šestém a sedmém patře budovy na Václavkém náměstí, kde si přes den můžete vychutnat famózní jídlo a večer můžete navštívit párty v jednom z nejexclusivnějších klubů v Praze. Čtyři bary, skvělý zvuk, světla a vysoce profesionální personál – i to jsou důvody, proč byl DUPLEX oceněn členstvím v The Word’s Finest Clubs! DUPLEX club je navržena jako velká skleněná kostka, ze které je kouzelný výhled na krásy matičky Prahy. Takže ANO, přesně tak – přemýšlíte-li kam dále jít, DUPLEX je to správné místo!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *