DUPLEX dine & dance

DUPLEX dine & dance

denně 11:00 – 23:00 (restaurace) a 22:00 – 5:00 (klub – středa až sobota)
Vstup: zdarma
PÁRTY NA VÁCLAVÁKU? JEDINĚ DUPLEX!

DUPLEX dine & dance – skvělá restaurace a výborný klub! DUPLEX dine & dance, který najdete na Václavském náměstí, je jeden z nejstarších a nejlepších pražských klubů, který má prvotřídní restauraci s nádherným výhledem na Václavské náměstí. Přes den si v DUPLEX dine & dance můžete vychutnávat prvotřídní chody v restauraci a ve večerních hodinách (od středy do soboty, od 22hod) si můžete užít lahodné koktejly v klubu, který je umístěn v patře nad restaurací. Klub DUPLEX dine & dance často hostuje známe DJs, takže o zábavu a skvělou muziku nebudete mít nikdy nouzi! Do DUPLEX dine & dance chodí velice sexy holky, a to jak z Čech, tak ze zahraničí, protože klub je mezi turisty velice oblíbený. Pokud jste sexy holka – doporučujeme rozhodně návštěvu DUPLEX dine & dance – je to jeden z nejlepších a nejstarších klubů, kam můžete v Praze zajít a Vaší návštěvy rozhodně nebudete litovat – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.


Co o sobě DUPLEX dine & dance říkají?

Během dne je Duplex ideálním místem pro vynikající oběd či večeři. V noci se Duplex mění do jednoho z nejexkluzivnějších pražských klubů. Je navržen jako velká skleněná kostka, postavená na střeše 6. a 7. patra budovy na Václavském náměstí. Z velkých teras je kouzelný výhled na krásy matičky Prahy. Dvě platformy, čtyři bary, skvělý zvuk, světla a vysoce profesionální personál Vám poskytne komfort dle Vašeho očekávání. Duplex klub byl oceněn členstvím v The World´s Finest Clubs.

Stále Vám v uších zní muzika z DUPLEX dine & dance nebo se Vám sbíhají sliny na skvělé koktejly, jen co o DUPLEX dine & dance slyšíte? Nedivíme se Vám – famózní restaurace a výborné párty v DUPLEX dine & dance je garancí toho, že na podnik budete vzpomínat ještě dlouho po Vaší návštěvě :). Pokud si v klubu DUPLEX dine & dance užili pouze vaše chuťové pohárky – v restuaraci – rozhodně doporučujeme zajít i o patro výše do klubu – nebudete těch pár kroků litovat. Pokud jste byli pouze v klubu a neochutnali velice chutné jídlo v restauraci – v 6. patře s výhledem na Václavské náměstí, tak doporučujeme – nádherný interiér, příjemná obsluha, krásný výhlede a božské jídlo. Nejlepší kombinace – a věříme, že už jste to vyzkoušeli, je zajít na dokonalé jídlo v restauraci DUPLEX dine & dance a poté o patro výše na pár koktejlů a skvělou muziku do klubu :). Budeme rádi, dáte-li nám vědět, jak se Vám v klubu DUPLEX dine & dance líbilo.

Stále nemáte dost a Vaše nohy se i nadále pohybují do muziky a i vy máte chuť na pár dalších koktejlů – co takhle zajít do nejvíce párty ulice v Praze? Co více – co zajít přímo do jednoho z nejlepších pražských klubů, který je plný úžasných lidí (barmanů, číšnic a hostů)? Tam, kde Vám zahrají DJs až do ranních hodin, kde Vám umíchají ty nejchutnější koktejly, odkud se Vám nebude chtít jít domů a kam chodí a kde vlní svými zadky ty nejvíc sexy holky z Prahy? Jasně, navštivte STEAMPUNK PRAGUE – klub, který se nachází kousek od Staroměstském náměstí – v ulici V kolkovně! STEAMPUNK PRAGUE je klub, kde v přízemí můžete s přáteli nerušeně popíjet a v podzemí si užít ty nejžhavější párty v Praze! Pokud navštívíte STEAMPUNK PRAGUE – poznáte nejen sexy holky, ale i to, co znamená zažít pravou pražskou párty :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *