STEAMPUNK PRAGUE

STEAMPUNK PRAGUE

denně 18:00 – 6:00
Vstup: zdarma
PRAŽSKÝ MAJÁK ZÁBAVY!

STEAMPUNK PRAGUE – music bar, koktejlový bar a restaurace – vše na jednom místě, vše na jedné z nejvíce párty ulic v Praze. V posledních letech je STEAMPUNK PRAGUE považován za jeden z nejlepších barů a koktejlových barů v Praze, kde se odehrávají ty největší párty, které trvají do ranních hodin. Skvělý DJs, výborné jídlo, nejlepší drinky od nejlepších barmanů z Prahy, krásné číšnice, milý lidé a nezapomenutelné párty na dvou patrech v ulici V kolkovně. Nemusíte se bát, do STEAMPUNKU nechodí punkeři, ale můžete zde potkat spoustu významných a krásných lidí, kteří si návštěvu STEAMPUNKU užívají :). Ve STEAMPUNKU se pořádá spousta akcí, které jsou plné mladých lidí a zejména sexy holek, které předvádí taneční nadání na parketu nebo svou výdrž v pití koktejlů na baru. Navštívíte-li Prahu, je povinností navštívit STEAMPUNK na nejvíce párty ulici v Praze – nepochopíte, jak moc si svou návštěvu ve STEAMPUNKU užijete – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.

Více informací

DUPLEX dine & dance

DUPLEX dine & dance

denně 11:00 – 23:00 (restaurace) a 22:00 – 5:00 (klub – středa až sobota)
Vstup: zdarma
PÁRTY NA VÁCLAVÁKU? JEDINĚ DUPLEX!

DUPLEX dine & dance – skvělá restaurace a výborný klub! DUPLEX dine & dance, který najdete na Václavském náměstí, je jeden z nejstarších a nejlepších pražských klubů, který má prvotřídní restauraci s nádherným výhledem na Václavské náměstí. Přes den si v DUPLEX dine & dance můžete vychutnávat prvotřídní chody v restauraci a ve večerních hodinách (od středy do soboty, od 22hod) si můžete užít lahodné koktejly v klubu, který je umístěn v patře nad restaurací. Klub DUPLEX dine & dance často hostuje známe DJs, takže o zábavu a skvělou muziku nebudete mít nikdy nouzi! Do DUPLEX dine & dance chodí velice sexy holky, a to jak z Čech, tak ze zahraničí, protože klub je mezi turisty velice oblíbený. Pokud jste sexy holka – doporučujeme rozhodně návštěvu DUPLEX dine & dance – je to jeden z nejlepších a nejstarších klubů, kam můžete v Praze zajít a Vaší návštěvy rozhodně nebudete litovat – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.

Více informací

ALIBI. cocktail&music bar

ALIBI. cocktail&music bar

Ne – St 18:00 – 2:00 a Čt – So 18:00 – 4:00
Vstup: zdarma
A JAKÉ JE VAŠE ALIBI.?

ALIBI. cocktail&music je jeden z předních hudebních a koktejlových barů v samém centru Prahy, který svou rozlohou pojme až 150 hostů. V klubu můžete využít jeden ze dvou privátních salónku, kde nechybí LCD obrazovky a možnost vlastní zvukové produkce. Klub ALIBI. cocktail&music pořádá každý den tematické párty, takže kromě čtvrtečních párty s názvem „little friday“ můžete navštívit Ladies night, kde mají holky 50% slevu na koktejly a proto tyto párty navštěvují velice často a ve velkém množství sexy holky, které zde hledají zábavu :). Za zmínku také stojí Happy hours, které jsou od 18:00 do 21:00 a kde máte všechny koktejly za 69CZK. Klub ALIBI. cocktail&music je vhodný pro narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, kde se Vám klub postará o veškerou produkci, zajistí dokonalé jídlo a namíchá nezapomenutelné koktejly. Pokud do ALIBI. cocktail&music přijdete na párty – rozhodně nebudete litovat – klub je plný sexy holek, a to jak servírek, tak i sexy holek, které si do klubu přišli užívat – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.

Více informací

Hangar Bar Praha

Hangar Bar Praha

Ne – Út 17:00 – 4:00 a St – So 17:00 – 6:00
Vstup: zdarma
UŽ VÍTE, KAM DNES POLETÍTE?

Hangar Pilot’s Lounge a Hangar club, to jsou nejen skvělé párty v centru Prahy, ale také unikátní prostor pro posezení s přáteli nad šálkem kávy a nad vybranými pokrmy od šéfkuchaře. V horním patře – Hangar Pilot’s Lounge, můžete obdivovat nejen sexy holky v kostýmkách servírek, ale i unikátní interiér, jehož doménou je trup letadla Clipper. Ve spodním patře – Hangar Club, můžete nejenom vlnit svými těly se sexy holkami, které podnik rády a často navštěvují, ale můžete zde také obdivovat i prvky interiéru, které jsou v podobě leteckých motorů za bary. V Hangar Clubu můžete očekávat divokou atmosféru a show, která probíhá každý den a o kterou se starají barmani. Hangar bar Praha je více, než jen Lounge a club – v podniku si můžete objednat i let soukromím letadlem nebo vrtulníkem – stejně tak i projížďku v CADILLAC DEVILLE z roku 1962 – nejlepší způsob, jak do Hangar Baru přijet stylově – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.

Více informací

Phenomen Music Bar

Phenomen Music Bar

Ne – St 18:00 – 2:00 a Čt – So 18:00 – 4:00
Vstup: zdarma
JSI PHENOMEN?

Phenomen Music Bar je jeden z mála klubů, které se nenachází v centru Prahy a který se řadí mezi nejlepší kluby v Praze. Phenomen Music Bar je jeden z nejlepších music barů v Praze, kde kromě výborných drinků, skvělé muziky a sexy holek, můžete ochutnat výbornou gastronomii. Phenomen Music Bar je jeden z těch klubů, kde otevřený parket obepínají tesané sloupy z masivního kamene, které jsou doplňovány moderním designem klubu. Phenomen Music Bar nejsou pouze skvělé koktejly, ale i velké množství kvalitních vín, výběrového čepovaného piva a výborných pokrmů, které Vám v klubu připraví až do brzkých ranních hodin. Pokud se Vám nechce cestovat do centra Prahy nebo hledáte moderní podnik, kde hrají skvělý DJs, mají výborné jídlo, kvalitní víno a pivo a jedny z nejlepších koktejlů v Praze – rozhodně navštivte Phenomen Music Bar na Praze 5! Spousta sexy holek, které Phenomen Music Bar navštěvují, bude pro Vás už jen příjemným bonusem – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.

Více informací

NOVINKY !

p class=”justify”>Přemýšlíte o tom, co dělat před anebo po návštěvě baru v Praze? Nemusíte. Adults in Prague Vám v kategoriích nočních klubů, kasín a speciálních kategoriích představí ty nejlepší podniky, které Vám je Praha schopna nabídnout. Bez ohledu na to, zda máte chuť na sex, striptýz, erotickou masáž anebo si chcete objednat eskort – o všechny potřeby se Vám dokáží postarat podniky v kategorii nočních klubů. Pokud máte chuť zahrát si v Praze poker, tak víme, kam byste měli zajít – známe ty nejlepší pražská pokerová kasína! Pro ty, kteří se odváží jít až tak daleko, aby zjistili, jak daleko se dá jít, je tu speciální kategorie. Podniky ve speciální kategorii jsou plné swingers akcí a odpovědí na Vaše nevyřčené přání. Nebojte se podívat na více informací – povíme Vám, kde tkví kouzlo prezentovaných podniků a proč je lze považovat za to nejlepší, co v Praze můžete navštívit!
Více informací

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 18 and will comply with the above statement.

Enter

nebo

Exit