ALIBI. cocktail&music bar

ALIBI. cocktail&music bar

Ne – St 18:00 – 2:00 a Čt – So 18:00 – 4:00
Vstup: zdarma
A JAKÉ JE VAŠE ALIBI.?

ALIBI. cocktail&music je jeden z předních hudebních a koktejlových barů v samém centru Prahy, který svou rozlohou pojme až 150 hostů. V klubu můžete využít jeden ze dvou privátních salónku, kde nechybí LCD obrazovky a možnost vlastní zvukové produkce. Klub ALIBI. cocktail&music pořádá každý den tematické párty, takže kromě čtvrtečních párty s názvem „little friday“ můžete navštívit Ladies night, kde mají holky 50% slevu na koktejly a proto tyto párty navštěvují velice často a ve velkém množství sexy holky, které zde hledají zábavu :). Za zmínku také stojí Happy hours, které jsou od 18:00 do 21:00 a kde máte všechny koktejly za 69CZK. Klub ALIBI. cocktail&music je vhodný pro narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, kde se Vám klub postará o veškerou produkci, zajistí dokonalé jídlo a namíchá nezapomenutelné koktejly. Pokud do ALIBI. cocktail&music přijdete na párty – rozhodně nebudete litovat – klub je plný sexy holek, a to jak servírek, tak i sexy holek, které si do klubu přišli užívat – to Vám Adults in Prague garantuje ♥♥♥♥♥.


Co o sobě ALIBI. cocktail&music bar říkají?

ALIBI. cocktail&music bar je jedním z předních hudebních a koktejlových klubů v Praze.

Od doby svého otevření se ALIBI. cocktail&music bar stal vyhledávaným místem českých i zahraničních hostů, kteří se nezřídka stávají díky nezapomenutelné atmosféře podniku stálými hosty. Své ikonické jméno postavil podnik především na široké nabídce výjimečných destilátů, vín a koktejlů, které Vám jsou připravovány z rukou renomovaných barmanů a opravdových profesionálů ve svém oboru.

Vysokou laťku zábavy nočního života v Praze nastavil ALIBI. cocktail&music bar i kvalitním repertoárem hudby od předních českých i zahraničních DJ’s. ALIBI. cocktail&music bar je místo pro ty, kteří hledají opravdovou zábavu a nechtějí riskovat zbytečné návštěvy poloprázdných městských podniků.
Navštivte ALIBI. cocktail&music bar a bavte se až do rána.

Narozeninová oslava, rozlučka se svobodou nebo některá z akcí klubu ALIBI. cocktail&music je tím důvodem, proč na klub stále myslíte? Víme, že ano – v klubu ALIBI. cocktail & music bar se odehrávají neuvěřitelné párty, které jsou plné sexy holek a výborných koktejlů. Všimli jste si, že klub navštěvují převážně mladší lidé, kteří jsou neúnavní a mají neustále chuť se bavit a užívat si? Co více – všichni jsou sexy, takže se v jejich společnosti budete cítit příjemně. Párty v klubu ALIBI. cocktail & music bar je každý den a každý den stojí za to. Jakmile ochutnáte koktejl a jakmile si užijete zábavu v klubu ALIBI. cocktail&music, tak budeme rádi, dáte-li nám vědět, co si o podniku myslíte vy :).

Stále nemáte dost a Vaše nohy se i nadále pohybují do muziky a i vy máte chuť na pár dalších koktejlů – co takhle zajít do nejvíce párty ulice v Praze? Co více – co zajít přímo do jednoho z nejlepších pražských klubů, který je plný úžasných lidí (barmanů, číšnic a hostů)? Tam, kde Vám zahrají DJs až do ranních hodin, kde Vám umíchají ty nejchutnější koktejly, odkud se Vám nebude chtít jít domů a kam chodí a kde vlní svými zadky ty nejvíc sexy holky z Prahy? Jasně, navštivte STEAMPUNK PRAGUE – klub, který se nachází kousek od Staroměstském náměstí – v ulici V kolkovně! STEAMPUNK PRAGUE je klub, kde v přízemí můžete s přáteli nerušeně popíjet a v podzemí si užít ty nejžhavější párty v Praze! Pokud navštívíte STEAMPUNK PRAGUE – poznáte nejen sexy holky, ale i to, co znamená zažít pravou pražskou párty :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *